בתי השקעות השוואה (השוואת תשואות)

בתי השקעות השוואה (השוואת תשואות)

לא פעם אנו מבקשים להשקיע את הכסף שלנו במקומות הכי נכונים וראויים להם, אחד מהם בחיפוש אחר בתי השקעות שונים, אשר יצליחו לא רק לגרום לכסף שלנו לגדול אלא לספק לנו "משענת" כסף בטוחה גם לימים פחות בטוחים. וכשאנו מגיעים אל השקעה אצל בתי השקעות שונים, ישנם לא מעט פרמטרים ובעיקר מדד תשואות המצליח לסמן עבור המשקיעים היכן ואצל מי כדאי להפקיד את ההשקעה הבאה שלנו. לכן במדינה כמו ישראל בה יש מעל לעשרה בתי השקעות שונים, מומלץ להכיר מי מבניהם עשו את אחוזי התשואה הטובים בשנה האחרונה.

בתי השקעות המובילים

לבתי השקעות ישנם כלים שונים ומגוונים בכדי לבצע השקעות חכמות שישרתו את כולנו, אחד מהם הוא כמובן קרנות השתלמות שונות המקבלות משקל די גדול בקרב לא מעט בתי השקעות. ובהובלת תשואה של קרנות השתלמות, המובילה בשנים האחרונות היא בית ההשקעות "מיטב דש" המובילה בתשואה של מעל לשלושים אחוזים בשלוש השנים האחרונות.

אל המקום השני עומדת בזכות לא מעט השקעות במניות טכנולוגיות היא כמובן בית השקעות "מור", המנהל בתחומו כמעל ל32 מיליארדי שקלים והוא הצליח להיות מדורג שני בזכות אחוזי תשואה כמו שישים אחוזי תשואה בקטגוריות השקעה שונות כמו "השתלמות מסלול כללי".

המקום השלישי והלא פחות חשוב ויוקרתי עומד בית ההשקעות "אנליסט" המציע השקעות בשווקים האמריקאים בעיקר, אך גם רושם לא מעט אחוזי תשואה גבוהים ביחס למסלולים השונים. כל זאת כאשר מסלול "גמל לבני 50 ומטה" רשם בשלוש השנים האחרונות תשואה בת יותר מ40 אחוזים, לצד עוד אחוזי תשואה גבוהים בית השקעות מצליח "לעקוף" בתי השקעות גדולים ממנו.

כיצד דורגו

דירוג השוואה של בתי השקעות נעשה לא פעם על פי דירוגים שונים וחדשים, אחד מהם והחדשים בעולם הניתוח הוא מודל אשר בוחן את התשואות בטווח הבינוני במוצרי חסכון ארוכי טווח ועושה זאת החל מגמל תלוי גיל ועד לאופי קרנות ההשקעות וקרנות ההשתלמות. חשוב לדעת כי, מודל זה נעשה על מנת לאמוד עד כמה שניתן את התנהלות בתי ההשקעות ולא חיזוי שלהן.

Comments are closed.