שיטות לזכייה בלוטו

שיטות לזכייה בלוטו

מי מאיתנו לא רצה להתעורר בבוקר ולגלות כי הטופס שמילאנו בלילה שלפני כן, זיכה אותנו לא רק בסכום נכבד אלא גם בחיים חדשים לגמרי? ככל הנראה כולנו מבקשים זאת, אך עדיין לא כולנו מצליחים להגשים את הבקשה הזו וממשיכים לחיות את חיינו כרגיל ככל הנראה. אך בשנים האחרונות נראה כי לא רק אפשרויות הזכייה הולכות וגדלות, אלא גם האופן שבו נוכל למלא את טפסי הלוטו ולזכות גם כן עולות. אך בכדי להציב עצמנו בין שורת הזוכים וללבוש מסיכת קרטון ולא בד, הנה כמה שיטות שאולי יהפכו את חלקנו למיליונרים.

להגדיל את הסיכוי

הגרלות מזל הן בטבען מעין חידה מתמטית גדולה ומסובכת, אבל כמו בכל בעיה מסובכת ומורכבת אנו נוכל לפתור אותה אם בידינו יהיו מספיק כלים שיגדילו את הסיכוי שלנו. השיטה הראשונה היא כמובן לעשות הגרלה "משותפת", כזו שתחלוש על כמה שיותר טפסי הגרלה שונים ותגדיל את הסיכוי שלנו לזכייה באחד מהם. לאלו שידם אינה משגת בקנייה טפסים רבים, השקעה רבת משתתפים תוכל להעניק זכייה אמנם קטנה יותר אבל משמעותית לא פחות. השיטה השנייה היא כמובן הגדלת ההשקעה אבל ללא משקיעים, זאת אפשר לעשות הן בקנייה מרובה של טפסים למילוי וגם דרך שיטות שונות כמו מספר חזק, מילוי מספרים קבועים ושיטתיים ועוד. עוד רעיון הוא ללכת על תוצאות של טוטו 16 בסמארט.

להגדיל את הכלים ולא רק את הסיכוי

ישנם לא מעט דרכים להגדיל את הסיכוי שלנו לזכות בלוטו, אחד מהם הוא כמובן לעשות מנוי של מפעל הפיס
כאשר בין המנויים מתקיימות הגרלות נוספות מלבד אלו הקיימות והן יכולות להגדיל את סיכוי הזכייה שלנו.
שיטה נוספת ושיכולה להגיד בכמה אחוזים את סיכוי הזכייה, היא כמובן בחירה של מספרים "נדירים" שאינם נמנים מבין המספרים ה"רגילים" בסטטיסטיקה ויכולים להשתלב בטופס שלנו ולעזור לנו לזכות בפרס המיוחל.  
מלבד זאת נוכל למלא טפסי לוטו בלא מעט נקודות לוטו שונות בארץ, עם זאת מומלץ לרכוש כרטיסי לוטו דרך קמעונאים מורשים וחלילה לא לעשות זאת דרך ספספרות או קיוסקים שאינם מורשים בכדי לא ליפול תחת הונאה כזו או אחרת.

Comments are closed.