תבניות סיליקון

תבניות סיליקון

עולם הבישול והקונדיטוריה פרצו בשנים האחרונות ועוד ועוד גבולות, כאשר מנות מורכבות וטעימות במיוחד הפכו למנות קלות להכנה בבתים של רובנו, יחד עם מגוון רחב של כלים חדישים, חומרי גלם מעולים ומאות מתכונים מושלמים לכל אירוח. כמובן שחידושים טעימים אלו גם לא פסחו על כלים שונים לשימוש הטבחים והאופים המתחילים והמקצועניים, כאשר תבניות סיליקון הינן בין האביזרים הפופולריים כיום כאשר השימושים בהם נעים בין אפייה ועד להכנה של תבניות מגנום במנעד עצום של צורות. לכן כל אופה וכל טבח כיום צריכים מספר לא קטן של תבניות סיליקון שונות, אשר יוכלו לא רק לעצב בצורת מגנום אלא גם ליצירת סושי שוקולד.

תבניות סיליקון לעוגות

לפני שנצלול אל מגוון רחב של צורות ותבניות סיליקון מיוחדות, חשוב להכיר את התבניות "הבסיסיות" אשר משמשות להכנת עוגות מגוונות ומעולות לא פחות. על כן התבנית הראשונה היא כמובן תבנית קוגלהוף הנחשבת לדי שכיחה בקרב אופים רבים ומגיעה במגוון גדלים, כאשר תבניות אלו מגיעות בדגמים עם ידיות וללא, עם יכולת לעמוד בחום של מעל ל200 מעלות. תבנית סיליקון לא פחות שכיחה היא תבנית שקעים המגיעה בצורות רבות, בין גדלים לכדורי שוקולד ועד לצורות שושנה, אננס, סברינות בצורות רבות ואפילו נרות. כמובן שאל כל אלו מצטרפים תבניות במגוון גדלים וצורות, כאשר מחירם נע בין 30 עד 120 שקלים תחת לא מעט מבצעים.

תבניות סיליקון מיוחדות

כאשר מדובר בתבניות סיליקון מיוחדות אי אפשר להתעלם מהמנעד העצום שקיים כיום, כאשר בין הצורות השונות קיימות צורות מדלנים, נסיכה, מתנות, כתרים וכמובן צורות של אותיות ומספרים! כמובן שחשוב לזכור כי מבין כל הצורות המגוונות והמעולות הללו, קיימים עוד מספר הולך וגדל של עיצובים שונים, אשר כוללים לא רק מספרים ואותיות בעברית, ערבית ואנגלית אלא אפילו צורות כדוגמת אביזרים איפור ואפילו קטרים שונים לנסיך הקטן ולנסיכה הקטנה. כיום תבניות הסיליקון מאפשרות ברכישה פשוטה בין שישה עשר עד חמישים שקלים, תבנית סיליקון לאפייה או להכנת שוקולדים וגלידות מעולות, בצורה יעילה מהירה וטעימה.

Comments are closed.